جستجوی کالا و خدمات

تماس با آگهی دهنده

ترازوی دیجیتال Smart Scale

تهران
ترازوی دیجیتال کیو وای اچ ، از نسل هوشمند ترازوهای دیجیتال می باشد. این ترازو از ویژگی های بسیارمنحصربه فردی برخوردار است به گونه ای که با تهیه آن نه تنها کنترل وزن بلکه کنترل شاخص سلامتی تان را می توانید درنظربگیرید. این ترازو دارای اپلیکیشن مخصوصی است که نام و نحوه دانلود آن ، در بسته بندی و دفترچه راهنمای ترازو مندرج شده است. پس از دریافت اپلیکیشن ، از طریق بلوتوث موبایل خود را به ترازو متصل می کنید و از این طریق اطلاعات وزنتان وارد اپلیکیشن می شود و درنهایت با کمک این اطلاعات می توانید به صورت مداوم وزن و شاخص های سلامتی بدنتان را زیرنظر بگیرید. لازم به ذکر است که علاوه بر سیستم عامل اندروید ، ios نیز از اپلیکیشن ترازوی کیو وای اچ پشتیبانی می کند.

توضیحات انواع محاسبات شاخص ها در اپلیکیشن ویژه ترازوی SMART SCALE :

نشان دادن وضع فعلی - شاخص توده بدنی - وزن چربی - درصد چربی بدن - توده عضلانی - درصد پروتئین - رطوبت بدن - توده استخوانی - میزان عضله اسکلتی - کنترل وزن - چربی احشایی - شاخص چاقی - نوع شکل بدن - سن بدن - شاخص داده - ارزیابی سلامت - تغییر در چربی بدن -درصد عضله ایده آل - درصد از دست دادن چربی - اساس میزان متابولیسم - وزن ایده آل - امتیاز ارزیابی - رکورد مدیریت وزن

این ترازو از مقاومت بسیار بالایی دربرابر ضربه و وزن برخوردار است به گونه ای که برخلاف اغلب ترازوهای دیجیتال با ضربات جزئی اررو نمیدهد و صفحه اصلی آن هیچ گونه آسیبی نمیبیند. دقت اندازه گیری آن 50 گرم است. یکاهای این ترازو شامل Kg- IBS -ST می باشد. ابعاد ترازو 30X28X2.5 سانتی متر و وزن آن 1.1 کیلوگرم می باشد. صفحه نمایش آن دیجیتال و وزن شمارا به صورت دقیق نمایش می دهد. همچنین LCD چراغ دار آن باعث می شود وزن صفحه نمایش را به راحتی بخوانید. از ویژگی های دیگر این ترازو می توان به داشتن دماسنج نیز اشاره کرد. این کالا در رنگ هایی مانند مشکی و صورتی تولید و عرضه شده است.

قیمت : ۴۵۰۰۰۰ تومان

برای سفارش کد 52984138 را به 10004410 ارسال کنید تا یکی از کارشناسان با شما تماس گرفته و سفارش شما را ثبت کند.
450000

وضعیت کالا : تولید کننده

کاربر گرامی لطفا جهت خرید کالا یا خدمات از پرداخت وجه به صورت غیر حضوری اجتناب نمائید. قوانین و مقررات
ثبت آگهی رایگان