جستجوی کالا و خدمات

کسب درآمد

 

پس از ثبت نام در سایت یا ثبت اولین آگهی توسط لینک پلان کسب درآمد در منوی اصلی سایت لینک اختصاصی بازاریابی شما در اختیارتان قرار می گیرد و شما می توانید بدون نیاز به دفتر کار با موبایل یا لپ تاپ تنها با ارسال لینک اختصاصی خود از طریق وب سایت، ایمیل ، اسم ام اس یا شبکه های اجتماعی ، دیگران را هدایت به ثبت آگهی ویژه در سایت نمایید.
در زمانی که کاربر جدید با کد کاربری شما وارد سایت شود و ثبت نام نماید از آن پس تمامی آگهی های ثبت شده توسط آن کاربر با توجه به تعرفه آگهی 10% پورسانت بصورت خودکار به حساب کاربری شما واریز می گردد و شما می توانید پس از رسیدن مبلغ به سقف معین آن را برداشت یا با استفاده از آن آگهی جدید ثبت نمائید یا با ارتقاء آگهی خود بیشتر دیده شوید و به کسب و کار خود رونق دهید و پس از مدت کوتاهی از درآمد عالی بهره مند شوید ، و در هر زمان از فعالیت های بازاریابی و گزارش ها و آمارهای هفتگی و ماهانه خود بازدید نموده و از درآمد حاصل لذت ببرید.
ضمنا در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات سیستم از جانب همکار در فروش آگهی عضویت ایشان از سیستم لغو می گردد. جهت مشاهده قوانین سایت به لینک آن در منوی سایت مراجعه نمائید.
ثبت آگهی رایگان