کسب درآمد

 

پس از ثبت نام در سایت یا ثبت اولین آگهی توسط لینک پلان کسب درآمد در منوی اصلی سایت لینک اختصاصی بازاریابی شما در اختیارتان قرار می گیرد و شما می توانید بدون نیاز به دفتر کار با موبایل یا لپ تاپ تنها با ارسال لینک اختصاصی خود از طریق وب سایت، ایمیل ، اسم ام اس یا شبکه های اجتماعی ، دیگران را هدایت به ثبت آگهی ویژه در سایت نمایید.
در زمانی که کاربر جدید با کد کاربری شما وارد سایت شود و ثبت نام نماید از آن پس تمامی آگهی های ثبت شده توسط آن کاربر با توجه به تعرفه آگهی 10% پورسانت بصورت خودکار به حساب کاربری شما واریز می گردد و شما می توانید پس از رسیدن مبلغ به سقف معین آن را برداشت یا با استفاده از آن آگهی جدید ثبت نمائید یا با ارتقاء آگهی خود بیشتر دیده شوید و به کسب و کار خود رونق دهید و پس از مدت کوتاهی از درآمد عالی بهره مند شوید ، و در هر زمان از فعالیت های بازاریابی و گزارش ها و آمارهای هفتگی و ماهانه خود بازدید نموده و از درآمد حاصل لذت ببرید.
ضمنا در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات سیستم از جانب همکار در فروش آگهی عضویت ایشان از سیستم لغو می گردد. جهت مشاهده قوانین سایت به لینک آن در منوی سایت مراجعه نمائید.
ثبت آگهی رایگان