تعرفه ها

تعرفه ثبت آگهی در 100 نما

1- رایگان : نمایش آگهی بعد از آگهی های ویژه (ثبت رایگان اگهی تا 10 عدد)

2- ویژه زیر مجموعه : 40.000 تومان 

3- ویژه مجموعه اصلی : 45.000 تومان

4- ویژه صفحه اصلی : 50.000 تومان

5- آگهی بنری : به صورت توافقی

6-آگهی vip سه ماهه 150000 و 6 ماهه 250000 (آگهی نامحدود و استفاده از نمایشگاه و استوری و ...)

توجه 

_قیمت آگهی های ویژه در سایت به صورت شناور و بر اساس ضریب اشغال آگهی در بازه زمانی ثبت آگهی در دسته انتخاب شده به صورت هوشمند محاسبه گردیده و اعمال میگردد.بدیهی است جهت رعایت اولویت در ثبت آگهی هزینه آگهی در دسته بندی جایگاه پرترافیک افزایش داشته و متعاقباً در دسته بندی جایگاه با ترافیک کمتر کاهش خواهد داشت.آگهی های ویژه همواره پیش از آگهی های رایگان قابل نمایش بوده و به صورت رندم در ابتدای آگهی ها قرار میگیرند و بازدید بیشتری را به خود اختصاص میدهند.

 

_آگهی بنری همواره اولین بازدید صفحه را به خود اختصاص میدهد و به صورت توافقی از یک تا چند ماه قابل نمایش میباشد.و قیمت آن با توجه به انتخاب دسته بندی و جایگاه مربوطه تعیین میگردد.

 

_اگهی vip مزایای منحصر به فردی را به خود اختصاص میدهد از جمله ثبت نا محدود آگهی رایگان و استفاده از آگهی ویژه به صورت رایگان و ایجاد نمایشگاه با صفحه و لوگوی اختصاصی کاربران و ...جهت استفاده از این پلن به قسمت اشتراک vip در کمپین ثبت آگهی مراجعه فرمایید.

 

عنوان آگهی شما در 100 نما پس از مدت کوتاهی بستگی به نوع عنوان از جهت تعداد سرچ در گوگل در صفحه اول یا دوم گوگل قابل مشاهده و بازدید میگردد و لذا پیشنهاد میشود در انتخاب عنوان دقت لازم اعمال گردد که متناسب با محصول و حداکثر از پنج کلمه استفاده شود تا بدون رقابت با محصولات مشابه به سرعت در صفحه اول گوگل قرار گیرد.

ثبت آگهی رایگان