جستجوی کالا و خدمات

تماس با آگهی دهنده

کابینت آشپزخانه آی لکس چوب

تهران | خاوران
تولید کننده
ایران
خرید اینترنتی
جهت خرید اینترنتی کابینت آشپزخانه را از طریق سایت می توانید اقدام کنید. خرید اینترنتی در وقت و هزینه تان صرفه جویی می کند.آی لکس چوب واحد نمونه ساخت کابینت آشپزخانه – طراحی و تولید، لوکس، جدید و سفارشی با تحویل فوری . جهت خرید و سفارش آنلاین به هر سلیقه و رنگی که میخواهید با طراحان شرکت آی لکس تماس بگیرید. تحویل فوری و خوش قولی شرکت آی لکس باعث جذب مشتری های بیشتر به این شرکت شده.

سفارش آنلاین
برای خرید ابتدا به گالری مراجعه کرده و مدل های مختلف را مشاهده نمایید. خرید اقساطی کابینت آشپزخانه نیز امکان پذیر است و سبب شده است با هر بودجه ای قادر به خرید باشید. سایت ما محصولاتی با کیفیت و متنوع را با قیمتی مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد تا رضایت آن ها را جلب نماید.

طراحی سه بعدی
در شرکت آی لکس بعد از اندازه گیری و انتخاب طرح و رنگ توسط شما ،ابتدا طرح سه بعدی سفارش خود را میبینید ، در صورت تائید شروع به ساخت خواهیم کرد و در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت تحویل شما داده خواهد شد.

مدیریت فضا
برای مدیریت بهتر فضای آشپزخانه با توجه به مثلث کار و با توجه به شرایط خاص استفاده‌کننده، از کابینت استفاده می‌شود. طراحی صحیح کابینت در آشپزخانه، موجب می‌شود تا فضای مفید و قابل استفاده آن آشپزخانه و سطح رفاه کاربر جهت پخت‌وپز و شست‌وشوی ظروف افزایش یابد.

انواع کابینت
کابینت ممبران
کابینت ام دی اف
کابینت انزو
کابینت مدرن
روکش درب وکیوم

وضعیت کالا : تولید کننده

کاربر گرامی لطفا جهت خرید کالا یا خدمات از پرداخت وجه به صورت غیر حضوری اجتناب نمائید. قوانین و مقررات
ثبت آگهی رایگان