جستجوی کالا و خدمات

تماس با آگهی دهنده

مینی واش و کهنه شور فریدولین مدل SW11

تهران
تولید کننده
انگلیس
کهنه شور فريدولين مدل SW11
ميني واش فريدولين مدل SW11
ميني واش فريدولين مدل SW11 محصولی از شرکت فریدولین (Feridolin) است. مینی‌واش‌ها (ماشین‌های Diaper Cleaner)، ماشین‌های شست‌وشوی کوچکی هستند که برای شست‌وشوی البسه با حجم کم، به‌ویژه البسه‌ی کودکان، حوله‌ها، البسه‌ی زیر یا جوراب که با وجود حجم کم در فواصل زمانی کم نیاز به شست‌وشو دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مینی‌واش‌ها به جهت ویژگی‌های ذکرشده ضمن سهولت شست‌وشو، به صرفه‌جویی قابل‌توجهی در زمان و مصرف آب و انرژی نیز کمک می‌کنند.

مینی‌واش «فریدولین» مدل SW11 از طراحی زیبایی برخوردار است و ضمن بهره‌مندی از سیستم حباب‌ساز و آبشار به کیفیت و سرعت شست‌وشو می‌افزاید.

ابعاد کوچک مینیواش فريدولين مدل SW11امکان استفاده در اماکن مختلف را میسر می‌سازد. در این مدل از رله حرارتی نیز استفاده شده است تا از سوختن موتور در اثر فعالیت ممتد جلوگیری شود.

قابلیت انتخاب زمان شست‌وشو برای لباس‌های مختلف از دیگر مشخصات قابل‌توجه این مدل است که به‌راحتی از طریق ولوم تعبیه‌شده در قسمت جلویی قابل تنظیم است.

قیمت بسیار مناسب این دستگاه با توجه به کارایی و نقش آن در کاهش مصرف انرژی و هزینه‌ها، ازجمله مواردی است که آن را به گزینه‌ای مطلوب برای اغلب خانواده‌ها (به‌عنوان دستگاهی مکمل در کنار ماشین لباس‌شویی) یا حتی اماکنی چون ادارات و آزمایشگاه‌ها تبدیل می‌سازد.

گفتنی است سازنده‌ی این دستگاه، شرکت تولیدی صنعتی فریدولین، از پیشگامان تولید ماشین لباس‌شویی کشور با بیش از 35 سال سابقه است که در حوزه‌ی تولید و عرضه‌ی انواع مینی‌واش و ماشین لباس‌شویی خودکار و نیمه‌خودکار فعالیت گسترده‌ای دارد.

وضعیت کالا : تامین کننده

کاربر گرامی لطفا جهت خرید کالا یا خدمات از پرداخت وجه به صورت غیر حضوری اجتناب نمائید. قوانین و مقررات
ثبت آگهی رایگان