جستجوی کالا و خدمات

تماس با آگهی دهنده

pH-pH-mV متر پرتابل HI991001

تهران
تولید کننده
آمریکا
طراحی شده برای ساده گی و استفاده مستقیم در اندازه گیری های ph، این دستگاه به صورت خاص برای استفاده در مراکز تولیدی و تست های میدانی طراحی شده است.

دارای پراب اختصاصی از جنس تیتانیوم، سنسور دمای داخلی و اتصال از نوع پاچه ای (cloth) نیز می باشد.

ویژگی ها:
دستگاه HI991001 دارای یک الکترود دما ، pH با بدنه تیتانیومی می باشد. بدنه تیتانیومی در برابر مواد شیمیایی که در پوشش و تولید مواد شیمیایی استفاده می شوند و حالت خورندگی دارند، مقاومت بسیار بالایی دارد.

با داشتن استاندارد حفاظتی IP67 کاملا ضد آب و محافظت شده در برابر گرد و خاک می توان در اکثر مراکز بزرگ و صنعتی از دستگاه استفاده کرد. همچنین در صورت افتادن دستگاه در منبع آب جای هیچ نگرانی ای نیست، دستگاه به طور کامل ایزوله شده می باشد..

قابلیت انتخاب کالیبره دو نقطه ای از بین محلول های ( 4.01 ، 7.01 ، 10.01 ) و ( 4.01 ، 6.86 ، 9.18 ) را دارا می باشد.

جبران سازی دما و یا ATC با جبران دمایی در دماهای مختلف باعث افزایش پایداری و دقت در اندازه گیری می شود.دمای اندازه گیری شده بر اساس واحد های سلسیوس و فارنهایت نمایش داده می شود.و محدوده دمایی جبران سازی در محدوده دمایی منفی 5 تا 105 درجه سانتی گراد است.

جهت کالیبراسیون و اندازه گیری میزان pH در محلول و نمونه زمانیکه مقدار اندازه گیری شده به حالت پایدار رسید، آیکون ساعت بر روی صفحه نمایش ناپدید می شود.

در صورتیکه محصول HI991001 را انتخاب نموده اید می توانید از طریق شماره گیری شماره های ذیل با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل نمایید و محصول مورد نیاز خود را با کارت گارانتی 24ماهه و 10سال خدمات پس از فروش از تنها نمایندگی انحصاری شرکت هانا در ایران و با قیمتی استثنایی ،ضمانت اصالت کالا ، پرداخت درب منزل و در کوتاهترین زمان دریافت نمایید.

Hanna-iran.com
021-33311427
09199195237

وضعیت کالا : دست دوم

کاربر گرامی لطفا جهت خرید کالا یا خدمات از پرداخت وجه به صورت غیر حضوری اجتناب نمائید. قوانین و مقررات
ثبت آگهی رایگان