جستجوی کالا و خدمات

تماس با آگهی دهنده

چکر قلمی پی اچ HI98100

تهران
تولید کننده
آمریکا
طراحی شده برای ساده گی در اندازه گیری pH طی هر فرایندی، چکر هانا مدل HI98100 برای اندازه گیری به صورت مستقیم طراحی شده است، همچنین استفاده از الکترود قابل تعویض موجب افزایش طول عمر تستر دیجیتال شما می شود.

ویژگی ها:
پی اچ متری ارزان قیمت و پر کاربردی است که هر کسی جهت اندازه گیری pH به آن نیاز داشته باشد می تواند با پرداخت هزینه ای اندک یک pH متر با کیفیت تهیه کند و مناسب مشاغل مختلف : کشاورزی ، پرورش آبزیان ، استخر ، گلخانه ، ازمایشگاه ، نیروگاه و ... است.

قابلیت نمایش مقدار اندازه گیری شده، نشانگر پایداری عملیات، نشانگر میزان شارژ باتری و بر چسب های کالیبراسیون را دارد و کاربر به راحتی و از فواصل دور می تواند نمایشگر را بدون هیچ گونه مشکل و خطایی و در فواصل تاریک و کم نور مشاهده کند.

مدل HI1271 الکترود pH دستگاه HI98100 می باشد که با قطر 8 میلی متری و جنس بدنه پلی کربنات به راحتی بر روی دستگاه های اندازه گیری نصب می شود و به راحتی قابل تعویض می باشد.

نشانگر پایداری : آیکون ساعت شنی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه نمایش داده می شود تا زمانی که یک مقدار ثابت و پایدار بدست یابد و پس از آن آیکون ناپدید شده و مقدار اندازه گیری شده ذخیره می شود.

دستگاه بدون استفاده به طور خودکار پس از گذشت 8 دقیقه و یا 60 دقیقه به جهت ذخیره کردن شارژ باتری خاموش می شود.

دستگاه pH Meter HANNA Hi98100 به صورت خودکار در یک نقطه و یا دو نقطه ای کالیبره می شود. بافر های کالیبراسیون به صورت خودکار و اتومات تشخیص داده می شوند و بعد از کالیبراسیون مقدار و عدد بافر بر روی صفحه نمایشگر دستگاه نمایش داده می شود.

دستگاه اسید سنج Checker Plus طول عمر باتری طولانی ای دارد. تا حدود 100 ساعت می توان از دستگاه استفاده کرد.

در صورتی که محصول HI98100 را انتخاب نموده اید می توانید از طریق شماره گیری شماره های ذیل با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل نمایید و محصول مورد نیاز خود را با کارت گارانتی 24 ماهه و 10 سال خدمات پس از فروش از تنها نمایندگی انحصاری شرکت هانا در ایران و با قیمتی استثنایی، ضمانت اصالت کالا، پرداخت درب منزل و در کوتاه ترین زمان دریافت نمایید.

Hanna-iran.com
021-33311427
09199195237

وضعیت کالا : تامین کننده

کاربر گرامی لطفا جهت خرید کالا یا خدمات از پرداخت وجه به صورت غیر حضوری اجتناب نمائید. قوانین و مقررات
ثبت آگهی رایگان