جستجوی کالا و خدمات

تماس با آگهی دهنده

pH متر پرتابل HI98161

تهران
تولید کننده
آمریکا
دستگاه pH متر مدل HI98161 ضد آب و دارای pH سنج های قابل حمل است که اقدامات pH و دما با استفاده از الکترود تخصصی FC2023 Foodcare pH صورت می گیرد. این دستگاه حرفه ای با استاندارد IP67 کاملا ضد آب و گرد و غبار می باشد.

یکی از مهمترین شاخص های اندازه گیری در محصولات غذایی pH آنها است. pH می تواند شاخص های زیادی از یک محصولات غذایی باشد. از جمله می توان به عطر، طعم، تخمیر، بافت، ظاهر و.. اشاره کرد. مواد غذایی به طور کلی به دو گروه بر اساس مقدار pH آنها تشکیل شده اند.

این گروهها شامل غذاهای اسیدی که به طور طبیعی به pH پایین 4.6 و بیشتر از pH 4.6 تقسیم می شوند. حفظ pH پایین در جلوگیری از به وجود آمد باکتری های ناخواسته و رشد آنها کمک خواهد کرد.

دستگاه HI98161 هانا داراری ویژگی CAL Check™ نیز می باشد. این ویژگی به کاربران هشدار برخورد به مشکلات بالقوه در طول فرایند کالیبراسیون نمایش می دهد. این مورد برای اندازه گیری pH موارد غذایی بسیار همه است. زیرا احتمال وجود دارد که پراب دارای پوشش شده و این پوشش به راحتی می توانید به خطا در اندازه گیری pH منجر شود.

حدوده اندازه گیری pH از -2 تا 20 با رزولوشن 0.001 pH و با دقت بالا 0.002 pH کالیبراسیون تا پنج نقطه از بین هفت محلول و بافر کالیبراسیون استاندارد می باشد. شرط پراب با هر دو ویژگی افست و شیب الکترود pH، که هر دو در داده GLP یافت می شوند.

pH متر مخصوص غذا از برند هانا مدل HI98161 دارای دکمه AutoHold نیز می باشد.با فشار دکمه Hold بر روی هانا HI98161 مقادیر اندازه گیری شده و به حالت پایدار رسیده بر روی نمایشگر به صورت ثابت و فریز نگه داشته می شود.زمانی که دستگاه pH متر پرتابل هانا کالیبره نیست، آلارمی زده می شود.

و همچنین با استفاده از حالت Log-on-demand می توان تا 200 نمونه را ذخیره کرد.می توان جهت آنالیز و بررسی بیشتر داده ها مقادیر اندازه گیری شده را توسط کابل میکرو USB مدل هانا HI920015 و نرم افزار کامپیوتر HI92000 به کامپیوتر منتقل کرد.اطلاعات GLP شامل : تاریخ ، ساعت ، بافر کالیبراسیون ، آفست و شیب با فشار دکمه مربوطه قابل دسترسی می باشد.

صفحه نمایشگر LCD گرافیکی و بزرگ دستگاه pH متر غذا هانا با داشتن نور پس زمینه قابل استفاده در زیر نور خورشید و حتی در محیط های کم نور و تاریک می باشد.

ویژگی های کلیدی :
ضد آب - دارای استاندارد IP67
CAL Check™ - هشدار به کاربران در هنگام مشکلات در طول کالیبراسیون از جمله کثیف / شکست شدن الکترود، بافر آلوده و وضعیت کلی پراب.
خاصیت جبران دمایی خودکار در سنسورها.
کالیبراسیون - تا یک کالیبراسیون پنج نقطه با هفت بافر استاندارد و پنج بافر سفارشی
عمر باتری 200 ساعت 1.5V با باتری AA
ایست کالیبراسیون
قابلیت اتصال به کامپیوتر از طریق USB
GLP
صفحه کلید بصری
کیف حمل و لوازم جانبی

در صورتیکه محصول HI98161 را انتخاب نموده اید می توانید از طریق شماره گیری شماره های ذیل با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل نمایید و محصول مورد نیاز خود را با کارت گارانتی 24 ماهه و 10 سال خدمات پس از فروش از تنها نمایندگی انحصاری شرکت هانا در ایران و با قیمتی استثنایی، ضمانت اصالت کالا، پرداخت درب منزل و در کوتاهترین زمان دریافت نمایید.

Hanna-iran.com
021-33311427
09199195237

وضعیت کالا : تامین کننده

کاربر گرامی لطفا جهت خرید کالا یا خدمات از پرداخت وجه به صورت غیر حضوری اجتناب نمائید. قوانین و مقررات
ثبت آگهی رایگان