تماس با آگهی دهنده
بسته طلایی آزمون نظام مهندسی برق aspect-image

بسته طلایی آزمون نظام مهندسی برق

تهران | صادقیه
اقساط
بسته طلایی آزمون نظام مهندسی برق-طراحی

عنوان: بسته طلایی آزمون نظام مهندسی برق-طراحی
این بسته، شامل چهار جلد کتاب، یک فیلم آموزشی، 4 آزمون آزمایشی و همچنین رفع اشکال آنلاین ویژه آزمون نظام مهندسی برق طراحی است. این بسته فوق العاده امکان خرید چک را دارد و با تضمین قبولی (گاارنتی پرداخت مبلغ پرداختی در صورت عدم قبولی)، تضمین کیفیت (بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از کیفیت)، تخفیف حجمی و به روزرسانی رایگان دارد.
نوع محصول: بسته آموزشی
محتوا: 4 جلد کتاب+ فلیم آموزشی+ 4 آزمون آزمایشی+رفع اشکال
نحوه ارسال: پستی
کد محصول: ATM101
شرایط پرداخت: نقد-اقساط

محتوای بسته
1) فیلم آمادگی آزمون نظام مهندسی برق-طراحی: این فیلم کلاس درسی کاملی برای آموزش مبحث 13، مبحث 15، راهنمای مبحث 13 و نشریه 110 است (برای مشاهده جزئیات کلیک کنید).
2) کتاب راه آزمون نظام مهندسی برق-طراحی: آموزش کامل به همراه حل تشریحی تمامی پرسش ها به صورت طبقه شده از آذر 73 تا آخرین آزمون مطالب مبحث 13، مبحث 15، راهنمای مبحث 13 و نشریه است (برای مشاهده جزئیات کلیک کنید).
3) کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی-طراحی: پاسخ تشریحی پرسش های آزمون نظام مهندسی طراحی تاسیسات برقی به منظور مرور و جمع بندی (برای مشاهده جزئیات کلیک کنید).
4) کتاب واژگان کلیدی تاسیسات برقی: این کتاب، کلیدواژه تمامی منابع آزمون نظام مهندسی برق طراحی (شامل اخلاق حرفه ای، مباحث 1، 2، 3، 12، 13، 15، 19، 21 و 22، مقررات ملی، کتاب راهنمای طراحی و اجرای تاسیسات برقی (راهنمای مبحث 13) تالیف آقای موسسیان و جلدهای اول و دوم نشریه 110) را به همراه شماره آیین نامه دارد (برای مشاهده جزئیات کلیک کنید).
5) کتاب میکرو تاسیسات برقی: قسمت های برقی منابع عمومی آزمون نظام مهندسی برق طراحی (شامل قانون نظام مهندسی و مباحث 1، 2، 3، 12، 13، 15، 19، 21 و 22) به همراه پرسش های طبقه بندی شده در این کتاب قابل مشاهده است (براي مشاهده جزئيات کليک کنيد).
6) آزمون های آزمایشی نظام مهندسی تاسیسات برقی: چهار دوره آزمون آزمايشي براي شبيه سازي آزمون با هدف انتقال ريزه کاري هاي خاص در طراحي سوالات با پاسخ تشريحي (براي مشاهده جزئيات کليک کنيد).
7) رفع اشکال: امکان رفع اشکال آنلاين توسط مدرس دوره و مولف کتابها فقط ويژه داوطلباني که بسته طلائي را خريد کرده اند.

گارانتی ها
برای این گارانتی ها قرارداد کتبی عقد می شود:
۱. بازگشت کل وجه پرداختی در صورت عدم قبولی: بازگشت 150 درصد وجه در صورت عدم قبولی
۲. دعوت به همکاری داوطلبان برتر کلاس در آکادمی کریمی: دعوت به همکاری در آکادمی به همکار به صورت دورکاری و حضوری با بیمه و حقوق عالی
۳. بازگشت کل وجه در صورت عدم رضایت از کیفیت کلاس: بازگشت کل وجه در صورت عدم رضایت از کلاس بعد از دو جلسه استفاده از آن
۴. بازگشت کل وجه در صورت عدم تطبیق حداقل ۷۰ درصد سوالات آزمون با محتوا ارایه شده: بازگشت کل وجه در صورت عدم تطبیق حداقل ۷۰ درصد سوالات آزمون با محتوای ارایه شده در کلاس
۵. گارانتی نمره برتر آزمون نظام مهندسی برق: بازگشت کل وجه در صورت کسب نمره حداقل ۶۰ درصد در آزمون طراحی یا حداقل ۷۰ درصد در آزمون نظارت
6. گارانتی درآمد قطعی نظام مهندسی برق: بازگشت کل وجه در صورت عدم رسیدن بهد درآمد حداقل 20 میلیون تومان 6 ماه بعد از قبولی در آزمون و اخذ پروانه

ضمانت های اجرایی
در ادامه ضمانتهای لازم برای اجرای تعهدات فوق ارایه می شود:
قرارداد: با کلیه داوطلبان قبل از شروع کلاس قرارداد کتبی و رسمی با امضا مدیر آکادمی (مهندس محمد کریمی) و داوطلب عقد می شود.
مجوزها: آکادمی مهندس کریمی، کاملترین مجوزهای ممکن از جمله مجوز نشر کتاب، مجوز نماد اعتماد الکترونیک، مجوز کسب دیجیتال، مجوز نشر دیجیتال و ... را دارد. برای مشاهده مجوزهای آکادمی کریمی کلیک کنید.
سابقه: ما از سال ۹۵ اقدام به ارایه محتوای آموزشی در زمینه آزمون نظام مهندسی برق با تضمین های متعدد کرده ایم و همین سابقه طولانی نشانه دیگری از اعتبار ماست.

پشتیبانی
1. آپدیت: به روزرسانی رایگان رایگان محصولات ارایه شده در صورت عدم قبولی
۲. دانلود:‌ امکان دانلود همه جلسات کلاس بلافاصله بعد از برگزاری هر کلاس
۳. رفع اشکال: امکان رفع اشکال لحظه ای تا روز آزمون مستقیم با مهندس کریمی
۴. ارتقا: پشتیبانی برای طراحی و نظارت تا پایه 2 (چهار سال یعد از قبولی)
۵. دفتر برنامه ریزی: ارایه دفتر برنامه ریزی جامع با جدول زمان بندی دقیق برای مطالعه
۶. کانال: کانال اختصاصی اعضا با مطالب منحصربفرد صرفا برای داوطلبان کلاس
۷. کوییز و آزمون آزمایشی: برگزاری آزمونهای آزمایشی مرحله ای و جامع به صورت استاندارد

پرسش و پاسخ
سوالات خود در انتهای این صفحه در بخش «دیدگاه خود را بنویسید» وارد کنید تا به آنها پاسخ داده شود.
1) چرا من به شما باید اعتماد کنم؟ از کجا معلوم به تعهدات خودتون عمل کنید؟
پاسخ) ) این سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک (اینماد)، ساماندهی و ... بوده (برای مشاهده مجوزها کلید کنید) و مدرس آن مهندسی محمد کریمی، مدرس کسب و کار برقی (برای مشاهده رزومه کلیک کنید) و مدیر مسئول تنها سایت خبری اختصاصی نظام مهندسی کشور (مهندسین نیوز) است. این فروش تضمینی از سال 95 نیز، به صورت مداوم با انجام تمامی تعهدنامه انجام شده است.
2) آیا این بسته به روزر سانی هست؟
پاسخ) بله، این بسته براساس پرسش های آخرین آزمون برگزار شده و آخرین ویرایش مباحث به روز شده است.
3) با خرید این بسته، چقدر احتمال قبولی وجود دارد؟
پاسخ) با توجه به محتویات بسته، کیفیت ارائه مطالب و میزان تطبیق سوالات در هر دوره آزمون، می توان با اطمینان ادعا کرد با تسلط به این بسته، قبولی حتمی است.
4) رفع اشکال چطور انجام می شود؟
پاسخ) به محض تسویه حساب کامل و عدم درخواست عودت وجه توسط داوطلب، امکان رفع اشکال به صورت مستقیم با مهندس کریمی فراهم می شود.
5) چه زمان یوزرنیم و پسورد برای ورود به ناحیه کاربری آزمون آنلاین در اختیار داوطلب قرار می گیرد؟
پاسخ) آزمونها 8 روز قبل از برگزاری آزمون اصلی شروع می شود، یک روز قبل از آن وارد ناحیه کاربری شده (کلیک کنید) و در خواست کنید.
6) چک به چه صورتی باید نوشته و تحویل داده شود.
پاسخ) برای خرید بسته با چک کلیک کنید.
7) نحوه اعلام عدم رضایت از محصول برای عودت کل وجه چگونه است؟
پاسخ) وارد ناحیه کاربری شده و در بخش ارسال تیکت، اعلام می کنید که مایل به باز پس دادن محصول هستید. به شما از طریق همان « ناحیه کاربری» و در بخش «تیکت ها»، آدرس و نحوه ارسال می شود، بعد از دریافت بسته، مبلغ عینا به شماره کارتی که در بخش «اطلاعات حساب بانکی» وارد کرده اید، واریز می شود.
8) دلیل تضمین 70درصد چیست؟
پاسخ) به مبنای تحلیل های انجام شده (برای مشاهده جزئیات کلیک کنید)، در آزمون های اخیر با استفاده از بسته طلائی می توان به حداقل 70 درصد پرسش ها پاسخ داد.
9) آیا این بسته بهترین محصول شماست؟
پاسخ) بله، بسته پیش رو از لحاظ کامل و داشتن تضمین بهترین محصول ممکن است

کاربر گرامی لطفا جهت خرید کالا یا خدمات از پرداخت وجه به صورت غیر حضوری اجتناب نمائید.

قوانین و مقررات
ثبت آگهی رایگان