جستجوی کالا و خدمات

تماس با آگهی دهنده

موکت یا فرش؟

تهران | بازار
امروزه با افزایش هزینه های زندگی، مردم از هر روشی برای صرفه جویی و البته زیبایی استفاده می کنند. یکی از این روش ها استفاده از موکت های زیبا و با کیفیت به جای فرش است.
اما در ذهن خیلی از مردم این سوال هست که آیا می شود به جای فرش از موکت استفاده کرد؟ در جواب باید گفت در برخی موارد بله و در برخی موارد خیر. پس کی و کجا؟
موکت ها از تنوع بالایی برخوردارند که از جمله آنها می توان به موکت های پرزبلند و معمولی اشاره کرد. گذشته از ضخامت موکت ها، مواد اولیه آنها نیز با یکدیگر متفاوت هستند و مواد اولیه از این نظر حائزاهمیت اند که باعث می شوند محصول مدت زمان بیشتری رو به شکل اولیه باقی بماند و دوام بهتری داشته و پس از گذشت مدت زمان اندکی حالت اول خود را از دست نداده و اصطلاحا دفرمه یا کوبیده نشود که در این صورت در مشتری نارضایتی ایجاد می کند.
به وضوح مشخص است که هر مشتری موکتی را انتخاب خواهد کرد که در عین زیبایی، نرمی و راحتی، مدت زمان بیشتری را به شکل اولیه باقی بماند.
برای مطالعه بیشتر در مورد موکت ها شما می توانید اینجا را کلیک کنید.

http://www.mydecori.com
02133126516

طراحی، اجرا، فروش، نصب، کاغذ، کاغذ دیواری، کاغذ دیواری ایرانی، کاغذ دیواری خارجی، کفپوش، لمینت، پارکت، دیوار پوش PVC,MDF پرده، پرده زبرا، شید، کرکره، لوردراپه، پرده ی تصویری، کفپوش، پارکت، پارکت لمینیت، لمینیت، موکت، موکت پالاز، موکت ظریف مصور، پاراوان، سقف کاذب، دیوارپوش، مای دکوری، کاغذ دیواری قابل شستشو، کاغذدیواری غیرقابل شستشو،

وضعیت کالا : تامین کننده

کاربر گرامی لطفا جهت خرید کالا یا خدمات از پرداخت وجه به صورت غیر حضوری اجتناب نمائید. قوانین و مقررات
ثبت آگهی رایگان